SLOWWALK CO.

SLOWWALK CO.

SLOWWALK CO.

Rodina Caparrós, působící v obuvnickém průmyslu již více než 60 let, dala vzniknout společnosti Slowwalk Co. se značkami Slowwalk Footwear a Vaquetillas. Tato relativně nová společnost se snaží vystihnout mladého ducha, ale zároveň dostává své dobré pověsti, kterou obuv „Made in Spain“ ve světě má.

SLOWWALK FOOTWEAR je mladistvý městský typ obuvi určený pro zákazníky, kteří hledají kvalitu, atraktivitu a v neposlední řadě pohodlí. Tato značka vyniká přesahováním klasických měřítek ve všech směrech a důkazem je například model Morvi, který se se svou extrémně flexibilní podrážkou stal celosvětovým módním hitem. Slowwalk je především pánskou obuví, ale vyrábí se i dámské nebo unisex kolekce.

Elegantnější dámská obuv VAQUETILLAS je určená ženám s vlastním stylem, ale současně držícím krok s módními trendy. Pro Vaquetillas jsou charakteristické přírodní materiály, perfektně vyčiněná kůže a odlehčené platformy či podpatky.

jaro / léto 2018 — Slowwalk
jaro / léto 2018 — Vaquetillas
jaro / léto 2018 — Cumbia

SLOWWALK CO.

SLOWWALK CO.

CORONEL TAPIOCCA

CORONEL TAPIOCCA

Coronel Tapiocca je španělská firma, působící na trhu již od roku 1989, a díky svým dlouholetým zkušenostem a filozofii s důrazem na praktičnost a pohodlí, vyvinula obuv definovatelnou jako — vhodná do města bez ztráty dobrodružného ducha.

Tato atraktivní obuv se v každé situaci přizpůsobí majiteli, ať už na dobrodružných výpravách, při trávení volného času v přírodě nebo jen ve městě.

K jejich nejprodávanějším modelům patří populární workers neboli traktorky. Coronel Tapiocca nabízí i módní doplňky.

CORONEL TAPIOCCA

ROOBIN‘S

ROOBIN‘S

Roobin ́s Shoes se zabývá výrobou obuvi více než 30 let. Základní filozofií společnosti je kvalita a profesionalita. Moderní obuv, kde design není na úkor kvality — to je Roobin ́s — nejlepší materiály, pohodlí a flexibilita.

jaro / léto 2017 — ŽENY / MUŽI

ROOBIN‘S

 

 

 


MAMBO

MAMBO

Obuj se do barev!

Značka MAMBO vznikla ve společnosti, která se zabývá výrobou obuvi více než 30 let, je to ale linie mladá a módní, produkt nové generace.

Obuv Mambo jsou pohodlné letní espadrilky z plátna, anebo kůže. Obuv se vyrábí typickým řemeslnickým způsobem a každý pár obuvi je ručně šitý.

MAMBO